Partnerzy

Partnerzy przemysłowi

EDPOL Food & Innovation

Nasz partner badawczy EDPOL Food & Innovation dokona analizy sensorycznej produktów powstałych w ramach projektu. Dzięki opinii grupy ekspertów uzyskamy rzetelny opis doznań sensorycznych związanych z percepcją i konsumpcją naszych wyrobów.

Olejarnia Niwki

Olejarnia Niwki to polski producent olejów tłoczonych na zimno. Są dostawcą makuchów do tworzenia naszych produktów.

Serowar.pl

Serowar.pl jest to firma, która powstała w 2012 roku i zajmuje się kompleksowym zaopatrzeniem w sprzęt potrzebny do produkcji serów i nie tylko. Dzięki Nim w projekcie ProBioVege korzystamy z najwyżej jakości kultur starterowych, których zadaniem jest przeprowadzenie procesu fermentacji naszych produktów.

Maspex

Grupa Maspex polski koncern spożywczy z siedzibą w Wadowicach, będący jednym z największych producentów żywności w Europie Środkowo-Wschodniej i w Polsce. Oni także uwierzyli w naszą idee ProBioVege.

https://maspex.com/

Stowarzyszenie NATUREEF

Stowarzyszenie NATUREEF zrzesza firmy z branży opakowaniowej, chemicznej i produkcji żywności, które wdrażają najnowsze technologie, realizują wspólne projekty badawczo-rozwojowe oraz dbają o środowisko naturalne.

Chr. Hansen

ChrHansen to globalna firma biotechnologiczna oferująca naturalne rozwiązania mikrobiologiczne dla branży spożywczej, farmaceutycznej oraz rolnictwa.

https://www.chr-hansen.com/en

ProVeg Polska

ProVeg jest międzynarodową organizacją budującą świadomość żywieniową, której misją jest ograniczenie globalnego spożycia produktów odzwierzęcych o 50% do 2040 roku.